Förgylld mässing och bronserad metall. För sex ljus. Slipade prismor. Lösa prismor medföljer, ej genomgångna. Slitage, naggar, ljusarmar böjda. (Höjd 72)
700 SEK | 2022-11-13 11:27 |
650 SEK | 2022-11-13 11:42 |
250 SEK | 2022-11-12 08:49 |
200 SEK | 2022-11-11 16:27 |
150 SEK | 2022-11-11 20:48 |
100 SEK | Startpris |