Olja på duk, "Liggande kvinna". Signerad, a tergo daterad 1984. (73x100)
800 SEK | 2022-11-13 11:47 |
750 SEK | 2022-11-13 10:07 |
600 SEK | 2022-11-11 18:13 |
500 SEK | 2022-11-11 15:54 |
100 SEK | Startpris |