Tekoppar med fat 6st, "Kobolt", Gustavsberg. Tekanna, Arabia samt sockerskål, Gustavsberg. Bruksslitage, tekanna med mindre fotnagg, koppar med bl.a. krackelering och fläckar. (Kopparnas höjd 6, diameter 10)
450 SEK | 2022-11-13 12:06 |
400 SEK | 2022-11-13 10:05 |
350 SEK | 2022-11-11 21:31 |
200 SEK | 2022-11-11 20:18 |
100 SEK | 2022-11-10 21:08 |
100 SEK | Startpris |