Flintgods Med handmålad dekor. Stämplad. Mindre krackelering. (Diameter 22,5)
650 SEK | 2022-11-13 11:15 |
600 SEK | 2022-11-13 12:03 |
500 SEK | 2022-11-12 23:14 |
300 SEK | 2022-11-11 12:45 |
100 SEK | 2022-11-11 06:39 |
100 SEK | Startpris |