Slida av tenn. Handtag av trä. Stämplad. Bruksslitage. (Totallängd 22)
400 SEK | 2022-11-11 14:56 |
400 SEK | 2022-11-12 08:20 |
150 SEK | 2022-11-10 20:33 |
100 SEK | 2022-11-10 19:36 |
100 SEK | Startpris |