Akvarell, interiör. Signerad och daterad 1930. Inramad. (49x65)
2 700 SEK | 2022-11-13 12:21 |
2 600 SEK | 2022-11-13 12:14 |
400 SEK | 2022-11-12 16:32 |
300 SEK | 2022-11-10 20:35 |
100 SEK | Startpris |