Blandteknik, motiv från Paris. Signerad och daterad 1950. Inramad. (30x23,5)
1 000 SEK | 2022-11-11 17:10 |
1 000 SEK | 2022-11-13 11:38 |
450 SEK | 2022-11-11 17:42 |
200 SEK | 2022-11-11 09:16 |
100 SEK | 2022-11-10 22:26 |
100 SEK | Startpris |