Olja på pannå, "Allmänna opinioner III". Signerad. (91x72)
1 900 SEK | 2022-11-13 12:19 |
1 800 SEK | 2022-11-13 11:44 |
1 600 SEK | 2022-11-13 11:41 |
1 000 SEK | 2022-11-13 11:11 |
850 SEK | 2022-11-13 09:43 |
550 SEK | 2022-11-13 08:39 |
500 SEK | 2022-11-12 19:40 |
450 SEK | 2022-11-11 20:13 |
350 SEK | 2022-11-11 23:02 |
150 SEK | 2022-11-11 17:33 |
100 SEK | Startpris |