Glaserat lergods. Sits med borrhål, krackelering, tillverkningspricka, naggar, baktill med spricka. (Höjd 50)
800 SEK | 2022-11-13 10:00 |
800 SEK | 2022-11-13 11:50 |
600 SEK | 2022-11-13 10:14 |
100 SEK | Startpris |