Rostfritt stål. Bordsgafflar 12st, bordsknivar 12st, bordsskedar 12st, såsslev, osthyvel samt serveringsbestick 2st. Bruksslitage, repor. (Knivarnas längd 20)
600 SEK | 2022-11-13 12:12 |
550 SEK | 2022-11-12 13:33 |
550 SEK | 2022-11-12 15:27 |
300 SEK | 2022-11-11 21:52 |
200 SEK | 2022-11-10 20:45 |
100 SEK | Startpris |