Underglasyrblå dekor av fåglar, insekter och blomster. Undertill med dekor av fladdermöss. Tillverkningsdefekter, repor, fotnagg. (Diameter 25,5)
1 800 SEK | 2022-11-13 11:28 |
1 700 SEK | 2022-11-13 12:08 |
1 000 SEK | 2022-11-13 11:30 |
600 SEK | 2022-11-13 10:13 |
400 SEK | 2022-11-13 09:46 |
300 SEK | 2022-11-12 16:29 |
150 SEK | 2022-11-12 12:34 |
100 SEK | Startpris |