Olja på duk, mansporträtt. Signerad. I samtida ram. Kant med färgsläpp. Lös i ram, ram med färgbortfall. (56x44)
700 SEK | 2022-11-13 12:20 |
650 SEK | 2022-11-13 11:43 |
500 SEK | 2022-11-13 11:39 |
350 SEK | 2022-11-13 08:02 |
300 SEK | 2022-11-13 10:26 |
150 SEK | 2022-11-11 16:54 |
100 SEK | Startpris |