Träskurna figurer 2st. Signerade, bl.a. daterad 1924. Mindre avslag. (Höjd 15,5)
600 SEK | 2022-11-11 18:59 |
600 SEK | 2022-11-12 10:13 |
200 SEK | 2022-11-11 14:36 |
100 SEK | 2022-11-10 20:59 |
100 SEK | Startpris |