Porslin. Sittande kvinna. Handmålad dekor. Stämplad. Andra sortering. Kjolskador. Smånaggar. (Höjd 25)
2 400 SEK | 2022-11-13 12:15 |
2 400 SEK | 2022-11-13 12:18 |
2 000 SEK | 2022-11-13 12:12 |
1 500 SEK | 2022-11-13 11:43 |
1 300 SEK | 2022-11-12 23:28 |
1 200 SEK | 2022-11-13 10:02 |
1 000 SEK | 2022-11-12 21:41 |
550 SEK | 2022-11-12 15:50 |
350 SEK | 2022-11-11 14:34 |
100 SEK | Startpris |