Järnsmide. Så kallad "Tuppljusstake". För tre ljus. Lövformade dekorer. Stämplad. Repor. (Höjd 55)
1 200 SEK | 2022-11-13 11:35 |
1 200 SEK | 2022-11-13 11:40 |
900 SEK | 2022-11-13 10:55 |
700 SEK | 2022-11-12 16:50 |
650 SEK | 2022-11-11 15:37 |
350 SEK | 2022-11-11 13:14 |
150 SEK | 2022-11-11 11:01 |
100 SEK | 2022-11-10 18:58 |
100 SEK | Startpris |