Olja på pannå, landskap med hus. Signerad och daterad 69. (69x93)
500 SEK | 2022-11-13 12:15 |
450 SEK | 2022-11-13 09:25 |
400 SEK | 2022-11-11 20:42 |
300 SEK | 2022-11-11 22:36 |
150 SEK | 2022-11-11 20:09 |
100 SEK | Startpris |