Olja på pannå, naken kvinna. Signerad. (24x15)
1 500 SEK | 2022-11-13 10:37 |
1 400 SEK | 2022-11-13 12:13 |
1 000 SEK | 2022-11-13 10:18 |
600 SEK | 2022-11-12 20:46 |
550 SEK | 2022-11-12 19:05 |
300 SEK | 2022-11-11 22:10 |
150 SEK | 2022-11-10 19:37 |
100 SEK | Startpris |