Olja på duk, strandbank. Signerad. (40x61)
1 700 SEK | 2022-11-08 09:12 |
1 600 SEK | 2022-11-13 03:57 |
1 400 SEK | 2022-11-11 20:41 |
1 000 SEK | 2022-11-11 10:09 |
100 SEK | Startpris |