Försilvrad koppar. Hänkelfästen i form av lejonmaskaroner. Försilvringsslitage, repor. (Höjd 20, diameter 33)
800 SEK | 2022-11-13 11:29 |
750 SEK | 2022-11-11 18:06 |
650 SEK | 2022-11-13 10:13 |
550 SEK | 2022-11-12 13:17 |
350 SEK | 2022-11-11 15:51 |
100 SEK | 2022-11-10 18:57 |
100 SEK | Startpris |