Olja på pannå, "Chiastiskt Sommarhorn". Signerad och daterad 1957. (48x41)
1 000 SEK | 2022-11-13 12:04 |
950 SEK | 2022-11-13 12:18 |
400 SEK | 2022-11-13 12:05 |
300 SEK | 2022-11-13 12:01 |
150 SEK | 2022-11-11 13:37 |
100 SEK | 2022-11-11 11:44 |
100 SEK | Startpris |