Olja på duk, landskap med vattendrag. Signerad och daterad 48. Inramad. (49x60)
1 500 SEK | 2022-11-13 12:06 |
1 400 SEK | 2022-11-13 12:18 |
850 SEK | 2022-11-13 11:37 |
800 SEK | 2022-11-13 11:35 |
600 SEK | 2022-11-12 17:53 |
400 SEK | 2022-11-11 13:47 |
200 SEK | 2022-11-11 21:39 |
100 SEK | 2022-11-11 11:44 |
100 SEK | Startpris |