Konstglas. Med slipad dekor. Signerad. Mindre repor. (Höjd 16,5, diameter 28,5)
1 300 SEK | 2022-11-12 15:08 |
1 200 SEK | 2022-11-12 12:11 |
750 SEK | 2022-11-11 20:46 |
150 SEK | 2022-11-11 09:49 |
100 SEK | Startpris |