Olja på duk, motiv från Dalsland. Signerad, a tergo med utställningsetikett från 1947. Uppspänd på träskiva. Små färgsläpp. (38x49)
650 SEK | 2022-11-13 12:06 |
600 SEK | 2022-11-13 11:43 |
400 SEK | 2022-11-13 11:40 |
350 SEK | 2022-11-13 11:22 |
250 SEK | 2022-11-13 00:15 |
200 SEK | 2022-11-11 20:41 |
100 SEK | 2022-11-10 22:14 |
100 SEK | Startpris |