Etsning," Lisbeth äter gröt". I trycket monogramsignerad och daterad 1893. Oramad. Bladet med märken. (Bladmått 33x25)
3 600 SEK | 2022-11-13 12:06 |
3 400 SEK | 2022-11-13 11:30 |
3 200 SEK | 2022-11-13 09:39 |
2 400 SEK | 2022-11-13 00:06 |
2 200 SEK | 2022-11-11 17:14 |
2 000 SEK | 2022-11-10 19:10 |
950 SEK | 2022-11-03 13:59 |
100 SEK | Startpris |