Vitglaserat med reliefdekor. Stämplat. Mindre bruksslitage. (Diameter 25,5)
450 SEK | 2022-11-11 16:34 |
400 SEK | 2022-11-11 09:38 |
400 SEK | 2022-11-11 13:31 |
300 SEK | 2022-11-10 20:01 |
100 SEK | Startpris |