Handmålad dekor av figurer samt skrivtecken. Dubbla hänklar. Delvis förgylld. Tillverkningsdefekter, förgyllningsslitage, spricka. (Höjd 57)
350 SEK | 2022-11-13 11:28 |
300 SEK | 2022-11-12 09:02 |
300 SEK | 2022-11-13 09:57 |
200 SEK | 2022-11-12 12:00 |
100 SEK | 2022-11-11 15:50 |
100 SEK | Startpris |