Olja på duk, vinterbild med stugor. Signerad och daterad 28. (55x67)
2 200 SEK | 2022-11-13 12:12 |
2 100 SEK | 2022-11-13 11:36 |
1 400 SEK | 2022-11-13 09:18 |
1 200 SEK | 2022-11-13 05:02 |
1 000 SEK | 2022-11-11 20:57 |
850 SEK | 2022-11-11 17:25 |
550 SEK | 2022-11-11 16:12 |
500 SEK | 2022-11-11 16:02 |
150 SEK | 2022-11-10 19:22 |
100 SEK | Startpris |