Olja på duk, "Lyraspelerskan". Signerad C.Melin. Oramad. Krackelering, duklagningar, färgbortfall. (68x58)
950 SEK | 2022-11-13 09:34 |
900 SEK | 2022-11-13 12:06 |
600 SEK | 2022-11-13 11:31 |
300 SEK | 2022-11-13 10:27 |
150 SEK | 2022-11-12 00:13 |
100 SEK | Startpris |