Konstglas. Signerad. Mindre beläggning och repor. (Höjd 29)
1 600 SEK | 2022-11-13 12:15 |
1 500 SEK | 2022-11-12 23:03 |
1 200 SEK | 2022-11-13 10:03 |
500 SEK | 2022-11-12 19:17 |
500 SEK | 2022-11-12 19:43 |
200 SEK | 2022-11-12 11:21 |
150 SEK | 2022-11-11 22:56 |
100 SEK | 2022-11-10 21:26 |
100 SEK | Startpris |