Rostfritt stål och nylon. Bruksslitage, repor, bl.a. med sprickor, ett handtag med smältskada. (Längsta längd 20)
850 SEK | 2022-11-13 10:59 |
800 SEK | 2022-11-13 10:18 |
550 SEK | 2022-11-12 22:24 |
500 SEK | 2022-11-12 16:33 |
450 SEK | 2022-11-12 16:04 |
250 SEK | 2022-11-10 23:12 |
100 SEK | Startpris |