Förgyllda. Ljusarm av mässing. Stämplade. (Höjd 58)
2 600 SEK | 2022-11-12 19:22 |
2 600 SEK | 2022-11-12 20:52 |
2 300 SEK | 2022-11-12 08:58 |
1 600 SEK | 2022-11-11 13:43 |
450 SEK | 2022-11-11 13:27 |
200 SEK | 2022-11-11 12:07 |
100 SEK | Startpris |