Glaserat lergods. Med underfat. En med bottenspricka. Bruksslitage, fläckar, mindre fotnagg. (Största diameter 16)
1 900 SEK | 2022-11-13 10:22 |
1 800 SEK | 2022-11-13 10:21 |
1 200 SEK | 2022-11-13 01:45 |
800 SEK | 2022-11-12 16:26 |
700 SEK | 2022-11-11 21:13 |
650 SEK | 2022-11-11 20:30 |
500 SEK | 2022-11-11 06:20 |
150 SEK | 2022-11-10 19:05 |
100 SEK | 2022-11-10 19:04 |
100 SEK | Startpris |