Rostfritt stål. Bordsknivar 12st, bordsgafflar 12st, bordsskedar 12st, vickningsgafflar 12st, såsslev samt smörknivar 2st. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Knivarnas längd 21,5)
1 700 SEK | 2022-11-13 10:00 |
1 600 SEK | 2022-11-13 09:42 |
900 SEK | 2022-11-12 20:47 |
800 SEK | 2022-11-12 18:51 |
700 SEK | 2022-11-11 17:05 |
500 SEK | 2022-11-11 10:05 |
150 SEK | 2022-11-11 13:05 |
100 SEK | Startpris |