Vitglaserat porslin. Stämplad. En hand med lagning, skadat/retuscherat attribut. Smärre naggar. (Höjd 25)
1 100 SEK | 2022-11-13 07:25 |
1 000 SEK | 2022-11-12 21:40 |
200 SEK | 2022-11-12 12:33 |
100 SEK | Startpris |