En kopp med krackelering. Ett fat med kantnagg. Bruksslitage, fläckar. (Kopparnas höjd 8, diameter 10)
1 400 SEK | 2022-11-13 12:23 |
1 300 SEK | 2022-11-13 12:18 |
1 200 SEK | 2022-11-11 21:18 |
1 000 SEK | 2022-11-11 09:36 |
700 SEK | 2022-11-11 07:15 |
650 SEK | 2022-11-10 22:30 |
100 SEK | Startpris |