Fajans. Med handmålad dekor. Glasyrbortfall, slitage, kantnagg. (Höjd 15)
800 SEK | 2022-11-13 11:59 |
750 SEK | 2022-11-13 11:28 |
550 SEK | 2022-11-13 11:07 |
500 SEK | 2022-11-13 10:35 |
150 SEK | 2022-11-10 20:29 |
100 SEK | Startpris |