Mahogny och bemålad metall. Förnicklade detaljer. Locket med lagning, slitage, färgbortfall, fläckar. (Höjd 67)
900 SEK | 2022-11-11 14:50 |
850 SEK | 2022-11-11 18:40 |
450 SEK | 2022-11-11 14:09 |
400 SEK | 2022-11-11 14:13 |
150 SEK | 2022-11-11 06:57 |
100 SEK | Startpris |