Kristall. Med slipad dekor. Grogglas 14st, whiskeyglas 8st, snapsglas 12st samt glöggmuggar 13st. Bl.a. signerade. Enstaka nagg. (Höjd 5-14)
1 100 SEK | 2022-11-13 08:30 |
1 000 SEK | 2022-11-13 11:21 |
700 SEK | 2022-11-12 22:31 |
300 SEK | 2022-11-11 12:24 |
200 SEK | 2022-11-11 08:50 |
100 SEK | 2022-11-10 19:07 |
100 SEK | Startpris |