Bordslampa i brons, sittande kvinna. Signerad och daterad 1930. Gjutarstämpel Rosengrens Limhamn. Kupa i alabaster och glas. Kupa med naggar. Fläckar, en skruv saknas. (Höjd 55)
2 100 SEK | 2022-11-13 11:52 |
2 000 SEK | 2022-11-13 12:21 |
1 600 SEK | 2022-11-13 01:21 |
1 000 SEK | 2022-11-12 22:30 |
550 SEK | 2022-11-12 07:37 |
450 SEK | 2022-11-11 19:55 |
400 SEK | 2022-11-12 00:46 |
300 SEK | 2022-11-12 00:13 |
100 SEK | 2022-11-10 20:18 |
100 SEK | Startpris |