Järnsmide. Så kallad "Tuppljusstake". Lövformade dekorer. Stämplad. Bruksslitage. (Höjd 56)
1 300 SEK | 2022-11-13 09:58 |
1 200 SEK | 2022-11-13 09:59 |
1 000 SEK | 2022-11-12 10:04 |
900 SEK | 2022-11-12 22:37 |
800 SEK | 2022-11-11 23:17 |
700 SEK | 2022-11-11 15:36 |
250 SEK | 2022-11-11 13:12 |
200 SEK | 2022-11-11 10:59 |
100 SEK | 2022-11-10 18:54 |
100 SEK | Startpris |