Olja på duk, kvinna med blomster. Osignerad. Krackelering. (22,5x18)
400 SEK | 2022-11-13 11:49 |
350 SEK | 2022-11-12 15:24 |
300 SEK | 2022-11-11 17:34 |
250 SEK | 2022-11-11 13:58 |
100 SEK | 2022-11-10 19:04 |
100 SEK | Startpris |