Mattallrikar 8st, djupa tallrikar 8st, assietter 14st, skålar 5st, uppläggningsfat 6st, kaffemuggar 2st, moccakoppar 10st, moccafat 10st. Bruksslitage, fläckar, repor. (Längsta längd 25)
250 SEK | 2022-11-13 05:21 |
200 SEK | 2022-11-12 17:05 |
150 SEK | 2022-11-12 12:34 |
100 SEK | Startpris |