Olja på duk, landskap med rovfågel. Signerad och daterad 93. (57x80)
1 300 SEK | 2022-11-13 08:34 |
1 200 SEK | 2022-11-12 21:32 |
800 SEK | 2022-11-11 16:00 |
250 SEK | 2022-11-11 09:35 |
200 SEK | 2022-11-11 13:09 |
100 SEK | 2022-11-10 20:58 |
100 SEK | Startpris |