Kaffekoppar 10st, kaffefat 9st, sockerskål, gräddkanna, kaffekanna samt serveringsbricka. Bruksslitage, förgyllningsslitage. (Brickans längd 47)
8 400 SEK | 2022-11-13 12:17 |
8 200 SEK | 2022-11-13 09:48 |
6 600 SEK | 2022-11-13 10:27 |
4 200 SEK | 2022-11-13 09:43 |
4 000 SEK | 2022-11-13 09:19 |
3 400 SEK | 2022-11-13 08:45 |
3 000 SEK | 2022-11-13 08:24 |
2 100 SEK | 2022-11-12 17:56 |
1 200 SEK | 2022-11-11 13:43 |
1 100 SEK | 2022-11-11 10:35 |
600 SEK | 2022-11-11 08:26 |
100 SEK | 2022-11-10 21:06 |
100 SEK | Startpris |