Med reliefdekor av körsbärsträd. Undertill med sigill. Krackelering, naggar, blomavslag. (Höjd 35)
2 700 SEK | 2022-11-13 12:06 |
2 600 SEK | 2022-11-13 11:27 |
500 SEK | 2022-11-12 16:28 |
150 SEK | 2022-11-12 12:33 |
100 SEK | 2022-11-11 13:22 |
100 SEK | Startpris |