Kristall. Slipad dekor. Signerade. Ett med nagg. (Höjd 12, diameter 10,5)
1 600 SEK | 2022-11-13 11:46 |
1 500 SEK | 2022-11-13 12:14 |
1 000 SEK | 2022-11-13 10:27 |
950 SEK | 2022-11-11 21:15 |
800 SEK | 2022-11-12 09:14 |
600 SEK | 2022-11-11 20:17 |
200 SEK | 2022-11-11 16:19 |
100 SEK | 2022-11-11 13:11 |
100 SEK | Startpris |