Bruksslitage, ett fat med nagg. (Kopparnas höjd 6,5, diameter 7,5)
1 000 SEK | 2022-11-12 19:36 |
1 000 SEK | 2022-11-13 07:58 |
800 SEK | 2022-11-12 20:43 |
550 SEK | 2022-11-12 17:42 |
500 SEK | 2022-11-11 22:41 |
450 SEK | 2022-11-12 06:59 |
300 SEK | 2022-11-11 20:12 |
200 SEK | 2022-11-11 19:54 |
150 SEK | 2022-11-11 13:19 |
100 SEK | 2022-11-10 19:35 |
100 SEK | Startpris |