Rektangulärt. Underglasyrblå dekor av figurer. Konturerade hörn. Naggar, tillverkningsdefekter, repor. (25x19)
2 200 SEK | 2022-11-13 12:05 |
2 100 SEK | 2022-11-13 11:39 |
1 200 SEK | 2022-11-13 10:16 |
800 SEK | 2022-11-12 19:35 |
600 SEK | 2022-11-12 23:34 |
400 SEK | 2022-11-12 19:21 |
300 SEK | 2022-11-11 22:49 |
150 SEK | 2022-11-11 20:06 |
100 SEK | Startpris |