Rostfritt stål. Bordsknivar 12st, bordsgafflar 12st, bordsskedar 12st, förrätsgafflar 6st, förrättsknivar 7st samt serveringsbestick 8st. Bruksslitage, repor. (Knivarnas längd 19,5)
1 300 SEK | 2022-11-13 09:56 |
1 200 SEK | 2022-11-12 16:56 |
850 SEK | 2022-11-13 09:20 |
750 SEK | 2022-11-13 06:39 |
450 SEK | 2022-11-12 16:09 |
150 SEK | 2022-11-10 23:11 |
100 SEK | 2022-11-10 19:33 |
100 SEK | Startpris |