Tallrik, Jiaqing. Fat på fot med polykrom dekor, m.m. Djup tallrik med omfattande lagningar. Naggar, bl.a. med dekorslitage. (Längsta längd 27,5)
950 SEK | 2022-11-13 11:31 |
900 SEK | 2022-11-13 12:15 |
800 SEK | 2022-11-12 17:23 |
750 SEK | 2022-11-12 16:56 |
500 SEK | 2022-11-12 09:05 |
350 SEK | 2022-11-12 00:00 |
200 SEK | 2022-11-11 18:49 |
100 SEK | 2022-11-11 13:41 |
100 SEK | Startpris |